آموزش الکترونیکی موسسه توسعه کار پایدار (ISOHSE)

دسترسی دائمی به آموزش

آموزش های الکترونیکی موسسه توسعه کار پایدار(ISOHSE) به راحتی و بدون محدودیت در دسترس شماست. با این مزیت دیگر نگران اینکه در چه نقطه جغرافیایی تشریف دارید نباشید، اگر لپ تاپ خود را به همراه ندارید و فلش مموری یا هارد خود را جا گذاشته اید، به آسانی در پرتال موسسه وارد پروفایل خود خواهید شد و از بخش دانلود فایل آموزش های خریداری شده خود، فایل های مد نظر را دانلود نمایید.

سازگار با لپ‌تاپ، تبلت و موبایل

آموزش های الکترونیکی موسسه توسعه کار پایدار(ISOHSE) طوری بهینه سازی شده اند که به راحتی در انواع گجتها اعم از کامپیوتر و لپ‌تاپ و تبلت و موبایل قابل مشاهده است. برای مشاهده آموزش ها شما نیاز به اینترنت هم نخواهید داشت.

پشتیبانی مدرسان

آموزش های الکترونیکی  موسسه توسعه کار پایدار(ISOHSE) را که خریداری می فرمایید، ارتباط با مدرس دوره را برای این آموزش ها فراهم کرده ایم. با این مزیت در حین آموزش اگر سوالی داشتید یا در انجام آزمون های آنلاین آموزش مشکلی داشتید میتوانید از قسمت پشتیبانی دوره با مدرس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

دانلود فایل ها

فایل های آموزش های الکترونیکی موسسه توسعه کار پایدار(ISOHSE) به دو صورت فایل PDF و ویدیویی با پسوند MP4 با قابلیت پخش در تمامی دستگاه های پخش ویدئو و فایل های وورکشاپها و فایل پروژه هاست. درصورتیکه حجم فایل‌های آموزش زیاد بود و امکان دانلود نداشتید ما برای شما در فلش مموری ذخیره می کنیم و به آدرس ثبت شده تان پیک یا پست می کنیم.

آزمون آنلاین هفتگی

آزمون آموزش های الکترونیکی موسسه توسعه کار پایدار(ISOHSE) هر هفته پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۸ لغایت ۲۰ به صورت آنلاین برگزار می گردد، دانشپذیرانی که تمایل به اخذ گواهینامه آموزشی دوره خریداری شده داشته باشند با شرکت در آزمون و پاسخگویی به وورکشاپ ها و آزمون های تستی در صورتیکه موفق شوند ۶۰% سوالات را پاسخ صحیح دهند گواهینامه بین المللی و داخلی معتبر دریافت خواهند کرد.
یادآوری مهم : این امکان برای داوطلبینی که به هر دلیلی موفق به قبولی در آزمون نشوند در نظر گرفته اشد است که تا ۳ بار بتوانند در آزمون ها شرکت نمایند.

گواهینامه آموزشی

به دانشپذیرانی که نمره حد نصاب قبولی را دریافت می نمایند گواهینامه های معتبر زیر صادر می گردد:
۱- گواهینامه بین المللی QAL بریتانیا که از طریق نام دانشپذیر و شماره گواهینامه قابل ردیابی در پرتال شرکت QAL بریتانیا می باشد.
۲- گواهینامه داخلی موسسه توسعه کار پایدار(ISOHSE) که مورد تایید سازمان ملی استاندارد و مرکر تحقیقات و تعلیمات وزارت کار می باشد.